Uczestnictwo w branżowych wystawach jest wpisane w działalność firmy, jeśli chce być ona na bieżąco z wydarzeniami i nowościami z branży. Dlatego na kolejnej, XV edycji Targów Grupy PSB w Kielcach, które odbyły się w dniach 8–9 marca 2017 roku, firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała swoją ofertę.

Targi organizowane przez Grupę Polskie Składy Budowlane wpisały się już na stałe w kalendarz największych polskich firm budowlanych. Wydarzenie organizowane jest specjalnie dla partnerów sieci PSB. Targi Grupy Polskie Składy Budowlane to impreza o ugruntowanej pozycji w polskiej branży budowlanej i nie bez powodu przez udziałowców i partnerów PSB nazywane są barometrem budowlanej wiosny, bowiem zawarte w czasie ich trwania kontrakty prognozują z dużą dozą dokładności sytuację polskiej branży budowlanej w nadchodzących miesiącach.
Firma WIŚNIOWSKI, jako lider branży, był obecny na tym wydarzeniu, jako że targi to doskonała okazja do przedstawienia swoich produktów. Na targowym stoisku zaprezentowano m.in.: sprawdzone kolekcje ogrodzeń posesyjnych, panele ogrodzeniowe, drzwi płaszczowe Deco, Deco Basic i przeciwpożarowe czy wreszcie bramy segmentowe UniPro Nano80 i PRIME oraz bramy uchylne Novum i Progress. Dla zwiedzających przygotowano atrakcyjne promocje targowe. Zainteresowani mogli skorzystać między innymi z dodatkowych rabatów na produkty marki WIŚNIOWSKI, możliwości realizacji zamówienia w maksymalnie 3 ratach czy też specjalnych cen na zakup ekspozytorów i materiałów reklamowych.
Udział w znaczących wydarzeniach targowych jest dla uczestniczących w nich firm formą promocji i podkreślenia pozycji na branżowym rynku, ale też doskonałym sposobem na zdobycie nowych klientów i podtrzymanie biznesowych kontaktów.

Tekst: Marta Pronobis