Napęd INTRO to funkcjonalność zamknięta w wyjątkowej obudowie. Design wyróżnia INTRO wśród pozostałych napędów ekonomicznych dostępnych na rynku. Doskonałe rozwiązanie, gdy liczy się estetyka i komfort użytkowania.

INTRO oferuje w pełni niezawodną pracę z funkcjonalnością charakterystyczną dla automatyki bramowej. Daje możliwości niezbędne dla komfortu i zadowolenia użytkownika, czyli sterowanie nadajnikami czy podłączenie fotokomórek oraz przycisku ręcznego sterowania, możliwość podłączenia zewnętrznej lampy sygnalizacyjnej. Wszystko to zostało zamknięte w wyróżniającej się w tym segmencie napędów designerskiej obudowie.
Napęd dostępny jest w dwóch wersjach: INTRO 600 i INTRO 1000. Pozwala to dobrać właściwy poziom mocy do konstrukcji oraz wymagań technicznych bramy.

Nadajnik U-Move

Nadajnik U-Move

Napędy do bram wiśniowski INTRO współpracuje z dedykowanym nadajnikiem o nazwie U-MOVE. Nadajnik umożliwia zdalne sterowanie czterema urządzeniami, gwarantując pełną niezawodność w każdych warunkach. Za pośrednictwem drogi radiowej AW można otworzyć lub zamykać bramę garażową i wjazdową, uchylić furtkę czy rozbroić bądź uzbroić alarm w budynku. Kompaktowa obudowa nadajnika została zaprojektowana w myśl ergonomii przy jednoczesnej dbałości o walory estetyczne.

Tekst: Wiesław Noga