Słup jaki jest, każdy widzi… jednak w przypadku słupa MultiBox to tylko pozorne stwierdzenie, ponieważ najnowsze rozwiązanie w systemach ogrodzeń posesyjnych jest w swojej klasie wyjątkowe.

MultiBox to multifunkcyjny słup ogrodzeniowy, zintegrowany ze skrzynką pocztową. W swojej podstawowej funkcji słupa, może być instalowany w dowolnym miejscu ogrodzenia; zarówno jako słup bramowy, do furtki, jak również między segmentami.
Sama konstrukcja nie musi zaskakiwać, ponieważ w swojej neutralnej prostej formie świetnie komponuje się ze wszystkimi wzorami dostępnymi w nowoczesnej ofercie ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Co więcej, możliwość wykonania aplikacji np. w postaci numeru domu, elementu ozdobnego, inicjałów pozwala na spersonalizowanie posesji. Jako przykład posłużyć może MultiBox w nowoczesnym ogrodzeniu WIŚNIOWSKI w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących, gdzie na słupie znajduje się informacja zapisana alfabetem Braille’a. Tutaj dodatkowo MultiBox oprócz swojej podstawowej funkcji słupo-skrzynki sprawdził się w roli słupa informacyjnego.

Kompleksowe rozwiązanie

Grzegorz_Mruk_Menedzer_grupy_produktowej_OgrodzeniaSłup MultiBox można doposażyć w domofon, wyłączniki kodowe oraz czujniki linii papilarnych. Wpływa to istotnie na kompleksowość rozwiązań. Wewnątrz szafy znajdują się słupy konstrukcyjne. Ich zastosowanie sprawia, że MultiBox można wykorzystać jako słup chwytakowy bramy lub jako słup pod montaż furtki, zarówno od strony jej chwytaka, jak i zawiasów. Dzięki takiemu rozwiązaniu słup idealnie wpisuje się w nowoczesne ogrodzenia WIŚNIOWSKI, nie zaburzając walorów estetycznych.

Grzegorz Mruk
Menedżer Produktu Ogrodzenia

Decydując się na MultiBox, rozwiązujemy problem skrzynki na listy, o której często zapominamy na etapie planowania otoczenia domu. Wnętrze skrzynki na listy zabezpieczone jest przed warunkami atmosferycznymi, a dodatkowym atrybutem jest możliwość zastosowania kilku wlotów, co sprawdza się w przypadku nowoczesnego ogrodzenia WIŚNIOWSKI wspólnego dla kompleksu domów korzystających z jednego wjazdu.
MultiBox pod względem technologicznym jest wykonywany w takich samych standardach zabezpieczeń antykorozyjnych, jak inne elementy systemu nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI, z dziesięcioletnią gwarancją antykorozyjną. Oferowany jest w pełnej palecie kolorów, dostępnych w ofercie nowoczesnych ogrodzeń WIŚNIOWSKI.
Właścicielom domów i posesji zależy, aby ich otoczenie było nie tylko miejscem bezpiecznym. Dzisiaj istotne jest także, aby rozwiązania były kompleksowe, multifunkcjonalne i komfortowe. Mówiąc krótko, by ułatwiały nam życie od momentu zakupu, poprzez ich późniejsze użytkowanie. Potrzeby naszych klientów stają się naszą inspiracją do tworzenia rozwiązań takich jak MultiBox.

Tekst:  Elżbieta Solewska