Malowniczo położony nad Jeziorem Rożnowskim Heron Live Hotel oferuje swoim gościom nową atrakcję – nowoczesną, luksusową łódź do wakeboardingu i wakesurfingu – Malibu M235.

Malibu M235 poszerzyła ofertę atrakcji wodnych dostępnych nad Jeziorem Rożnowskim o widowiskowy sport, który można uprawiać w każdym wieku. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających gości. Łódź Malibu M235 posłuży zarówno do rekreacyjnego zwiedzania jeziora, jak i aktywnie spędzonego czasu z odrobiną szaleństwa. W trosce o komfort i jakość pływania do budowy Malibu zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. To jedna z najbardziej ekskluzywnych, nowoczesnych i bezpiecznych łodzi.

Wakeboarding i wakesurfing

Istotą wakeboardingu jest pływanie na specjalnej desce wakeboardowej, z trzymaniem się liny, zaczepionej do łodzi. Zanim zaczniemy przygodę z wakeboardem, musimy wyposażyć się w kamizelkę wypornościową, kask oraz oczywiście wakeboard. Najważniejszym elementem wakeboardu jest sprzęt, który wytworzy odpowiednią falę. Łódź Malibu M235 daje gwarancję niezapomnianych wrażeń. Jest to najbardziej luksusowa łódź do wakeboardu i wakesurfingu dostępna obecnie na rynku. Wytwarzane przez nią nurt i fale zapewnią doskonałą przygodę. Dla odważniejszych fanów sportów wodnych ciekawą atrakcją będzie również wakesurfing, czyli surfowanie na desce bez liny. Umożliwiają to fale wytwarzane przez łódź. Długa na ponad 7 metrów i szeroka na ponad 2,5 m łódź pomieści do 17 osób. Jest zatem wspaniałą formą rozrywki dla mniejszych, jak i większych grup, rodzin zarówno z młodszymi, jak i starszymi dziećmi. Sześciolitrowy silnik oraz głębokie zanurzenie Malibu zapewniają fale jakich, nie udało się dotychczas osiągnąć w projekcie żadnej łodzi. Wakeboarding i wakesurfing powstały z kombinacji nart wodnych, snowboardu i surfingu. Sporty te są relatywnie łatwe do uprawiania. Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, odpowiednia motywacja i dobry nastrój.

Nowoczesne systemy

Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal. Integrated Surf Platform i Surf Gate to nowoczesne systemy, dzięki którym możemy cieszyć się falą do surfingu. Systemy te pozwalają w pełni kontrolować falę oraz dostosować ją do indywidualnych potrzeb. System Powe Wedge II poprawia jakość fal. Dzięki niemu wytwarzane fale są symetryczne, wyższe i dłuższe. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w Malibu M235 jest Command Center – urządzenie, dzięki któremu sterujemy wszystkimi innymi systemami za pomocą 7-calowego dotykowego ekranu, jak również systemem stereo, oświetleniem, GPS i podgrzewaniem foteli.

Łódź Malibu M235 będzie zdecydowanie największą atrakcją zbliżającego się sezonu letniego, nie tylko w okolicy Jeziora Rożnowskiego, ale również w całej południowej Polsce.

Tekst: Justyna Sternal