Historia subtelnej relacji, jaka łączyć może kobietę z mężczyzną, zamknięta w 12 wyjątkowych fotografiach. Ich scenerię tworzą miejsca bliskie marce WIŚNIOWSKI oraz jej produkty, zaprojektowane w myśl nowoczesnego designu. Kwintesencja zmysłowości skrywającej się za wytworną elegancją. Ta tajemnicza opowieść otwiera przed odbiorcą nieograniczone możliwości narracyjne. Czasem mniej znaczy więcej…

Oddajemy w Państwa ręce niezwykły kalendarz. Jest on dwustronny. Na awersie znajdą Państwo wersję fullcolor z grafikami produktów marki WIŚNIOWSKI stworzonymi z mistrzowską precyzją przez graficzkę Kingę Kożuch-Porębę. Rewers zaś to ich czarno-biała wersja, która przypadnie do gustu zwolennikom fotografii z duszą i sprawi, że kalendarz WIŚNIOWSKI zostanie z Państwem na dłużej.

Inspiratorką i autorką fotografii jest Dorota Czoch. Mama, żona, fotografik, przelewająca swoją pasję na pełne emocji kadry zdjęciowe. Kocha ludzi i to właśnie ich najczęściej uwiecznia w swoich pracach. W portrecie i fotografii mody czuje się najlepiej, a jej zdjęcia są odwzorowaniem subtelnej duszy artystki. Uważa, że człowiek powinien doskonalić się całe życie.

W rolę bohaterów wcielili się Aleksandra Bukowiec i Dustin Nowak
Stylizacja: Marcin Kulak&Ellie Łazarczyk (podziękowania dla Motive&More, Mateusz Pukło, Sax35th by Alicja Czarniecka, Medicine)
Fryzury: Paulina Leśniak
Make-up: Joanna Ogórek

Tekst: Justyna Kowalczyk