Jesteśmy wygodni. Chęć poczucia komfortu często determinuje nas do wyposażania się w coraz to nowe urządzenia i korzystania z rozwiązań ułatwiających nasze życie. Tendencje te przekładają się na wszystkie dziedziny życia, a szczególnie na strefę domu i jego otoczenia.

Również dla potencjalnego użytkownika garażu standardem jest sterowanie bramy pilotem bądź, idąc dalej, smartfonem. Jako użytkownikom zależy nam również, by nasze urządzenia były bezpieczne, a ich praca sprawna. Ponadto cechy te przekładają się na stałe koszty eksploatacji i brak nieprzewidzianych wydatków. Dostosowując się do tendencji rynkowych, firma WIŚNIOWSKI dała klientom możliwość wydłużenia gwarancji na automatyczne bramy garażowe – wydłużoną gwarancję EXTENDED CARE.

Tę niezwykłą gwarancję, będącą ewenementem na europejskim rynku bram garażowych, możemy zaoferować dzięki absolutnej pewności co do jakości technicznej, która cechuje automatyczne bramy garażowe WIŚNIOWSKI z napędem METRO.
To prosty sposób, by oprócz świetnego pod względem technicznym produktu zaproponować klientom wartość dodaną w postaci gwarantowanej fachowej opieki nad bramą i jej sprawnym działaniem.
Gwarancja EXTENDED CARE umożliwia wydłużenie gwarancji standardowej do 5 lat dla kompletnego produktu – automatycznej bramy segmentowej, skonfigurowanej fabrycznie z napędem METRO. Podstawowym warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonanie przeglądów serwisowych bramy zgodnie z zaleceniami producenta przed upływem 12 i 36 miesięcy. Przeglądów dokonują partnerzy handlowi marki WIŚNIOWSKI. Klient, podając w trakcie zakupu swój adres e-mail, otrzyma przypomnienie o możliwości przedłużenia gwarancji pod warunkiem dokonania przeglądu. Jednocześnie powiadomienie trafia do sprzedawcy, który sprzedał produkt.
Program wydłużonej gwarancji EXTENDED CARE dotyczy wyłącznie napraw wyrobu dokonywanych przez partnera handlowego, wynikających z warunków gwarancyjnych producenta.
Gwarancja ExtendeD Care dotyczy całego produktu bez wyłączeń i jest kontynuacją ogólnych warunków gwarancji dla bram otworowych. Zasady zostały jasno opisane i udostępnione m.in. na stronie internetowej producenta.

Tekst: Wiesław Noga