Brama garażowa uchylna CONNECT, znana z jesiennej akcji promocyjnej marki WIŚNIOWSKI, otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014. Nagroda przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. To prestiżowe i cenne wyróżnienie, doceniane na polskim rynku. Nagroda wręczana jest przez grono wybitnych specjalistów, reprezentujących różne środowiska sektora budownictwa. Produkty wyróżnione Złotymi Medalami są inspiracją dla całej branży – dają gwarancję najwyższej jakości i innowacyjności dla profesjonalistów.

Bramę garażową uchylną CONNECT charakteryzują wysoka funkcjonalność i duże walory estetyczne. To połączenie najlepszych cech konstrukcyjnych i funkcjonalnych bram uchylnych z wzornictwem inspirowanym nowoczesną architekturą. Dlatego właśnie brama garażowa uchylna CONNECT spełnia wymagania rynku.

Brama garażowa uchylna CONNECT dostosowana jest do różnych warunków montażu, m.in. w otworze bez nadproża (Nmin=0mm). Troska o szczegóły widoczna jest zarówno przy elementach technicznych, jak i wizualnych. Obróbka blacharska krawędzi płaszcza bramy zapobiega dostawaniu się wilgoci i rdzewieniu blachy. Dostępna w standardzie ościeżnica, wykonana w kolorze bramy, zapewnia jej jednolity design. Brama dostępna jest w wersji ręcznej i automatycznej.

Drzwi stalowe boczne CONNECT są idealnie dopasowane do bramy garażowej uchylnej CONNECT – zamontowane obok siebie tworzą zgrany duet. Podobnie jak bramy uchylne CONNECT są trwałe, funkcjonalne i bardzo efektowne.

Bezpieczeństwo użytkowania bramy CONNECT gwarantują:

  • beznitowy system montażu poszycia bramy (5 paneli o jednakowej szerokości),
  • precyzyjnie zaprojektowane i wykonane elementy techniczne, m.in. łożyskowane rolki i ślizgi boczne, zapewniające płynną pracę bramy,
  • montowany w standardzie zamek z dwupunktowym ryglowaniem – skuteczna ochrona przed otwarciem bramy przez osoby niepowołane,
  • specjalnie dobrane sprężyny naciągowe, równoważące ciężar skrzydła bramy, instalowane w pakietach (bezpieczeństwo użytkowników nawet w przypadku pęknięcia jednej ze sprężyn),
  • tuleje osłaniające sprężyny, chroniące przed przytrzaśnięciem palców.

connect2

Funkcjonalność i wygoda

Dlaczego na targach BUDMA brama garażowa uchylna CONNECT otrzymała Złoty Medal? O innowacyjności oraz nieprzeciętnym wyglądzie produktu opowiada Marcin Strzelec, Menedżer Produktu Bramy Garażowe.

Złoty Medal MTP to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie najwyższej jakości. Czy tego typu nagroda to przede wszystkim prestiż, czy odznaczenie przekłada się na sprzedaż?

Oczywiście, jest to prestiż, ale na pewno też satysfakcja całego zespołu, pracującego nad przygotowaniem i wdrożeniem tego produktu, z dobrze wykonanej pracy. Produkt jest w ofercie od 1 kwietnia, więc czas pokaże, jakie będzie przełożenie na sprzedaż.

Nagrody MTP przyznawane są m.in. za innowacyjność. Na czym polega innowacyjność bramy garażowej uchylnej CONNECT?

Innowacyjność bramy garażowej uchylnej CONNECT polega przede wszystkim na możliwości zamontowania bramy w wersji automatycznej do otworu garażowego bez nadproża oraz przestrzeni bocznych. Nieprzeciętny jest również wygląd bramy, w połączeniu z ościeżnicą renowacyjną, pozwalającą sprostać jeszcze trudniejszym warunkom zabudowy.

Brama garażowa uchylna CONNECT to produkt o wysokiej funkcjonalności. Proszę wymienić najważniejsze cechy, potwierdzające funkcjonalność tego produktu.

O funkcjonalności bramy świadczy przede wszystkim płynna praca, którą zapewnia doskonale zaprojektowany układ mechaniczny, łożyskowane rolki jezdne oraz ślizgi boczne, stabilizujące pracę skrzydła, i doskonale wyważona konstrukcja. Poza tym brama garażowa uchylna WIŚNIOWSKI w wersji automatycznej może być zamontowana w otworze, dzięki czemu nie tracimy cennego miejsca w garażu. Takie rozwiązanie pozwala łączyć funkcjonalność i wygodę używania bramy z automatem.

Jaka jest relacja jakości do ceny bram garażowych wiśniowski CONNECT?

Bramy garażowe uchylne wiśniowski CONNECT są dostępne w wersji automatycznej i ręcznej, jak również w wersji ocieplonej i nieocieplonej. Wszystkie elementy bramy są wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Brama w standardzie wyposażona jest w łożyskowane rolki, ślizgi boczne, ościeżnice w kolorze bramy, stalowe rygle zatrzaskowe. Ponadto przepięknie prezentuje się jej gładki płaszcz… Cennik bramy garażowej uchylnej WIŚNIOWSKI  sprawdzisz wielu miejscach, cenna na pewno nie jest wygórowana.